Array ( [0] => pashha-ie-2019-arh ) Зварювальне обладнання - механізація зварювання та різання металу
   
Пенали для зберігання та прокалювання електродів
ЗНИЖКА 10%
пенали для електродів
ПЕРЕГЛЯНУТИ АКЦІЙНІ ПЕНАЛИ
Сварочные трактора Huawei
Застосуйте зварювальний трактор
Економте час і матеріали
Детальніше
Пенали для зберігання та прокалювання електродів
ЗНИЖКА 10%
пенали для електродів
ПЕРЕГЛЯНУТИ АКЦІЙНІ ПЕНАЛИ
промислові пристрої автоматизації зварювання
промислові пристрої
автоматизації зварювання »»»
кращі умови поставки

Детальніше

Детальніше

Про пристрої механізації зварювання

Поняття «Механізація» дуже часто плутають з поняттям «Автоматизація». Якщо глибоко не вдаватися у специфіку, основна відмінність між цими поняттями у ступені залучення людини в автоматизований або механізований процес.

Автоматизація, як правило, має на увазі максимальне, а можливо і повне виключення людини з монотонних, трудомістких, небезпечних або вимагають підвищеної точності виробничих операцій (зварювання, свердління, фарбування і т.п.).

Механізація - це впровадження пристроїв, що спрощують працю людини на окремій технологічній операції з комплексу автоматизації, але все ж вимагають більшого або меншого залучення людини.

Механізми і апарати HUAWEI, що представлені на сайті Індустріальне обладнання, у першу чергу вирішують питання механізації зварювання і підготовчих дій, що супутні зварювальним роботам.

Список робіт, де використовують пристрої механізації зварювання:

Механізація виробництва стикувальних зварних швів

Механізація зварювання стикових швів.

З'єднання цього типу застосовуються для зварювання водопровідних труб, димоходів, ємностей, сталевих колон. Їх переваги: мінімальна витрата основного і зварювального металу; оптимальний час зварювання; хороша якість з'єднань. Легко піддаються механізації при використанні зварювальних кареток.

Розкроювання металу на смуги

Машини для різання листів на смуги.

Пристрої такого типу застосовуються в розкрійно-заготівельних цехах металообробної промисловості для механізації виробничих процесів. Наприклад, для отримання листових заготовок під штампування, різання листового металу на вузькі смуги і т. п.

Механізми для виконання кутових зварювальних швів

Механізація зварювання кутових швів.

Кутові шви виконують при виготовленні несучих балок, коробів, бункерів та інших подібних металевих виробів. Атоматизація зварювання кутових з'єднань знижує тимчасові витрати в порівнянні з ручним зварюванням. При цьому істотно підвищується якість і надійність з'єднань.

Пристрої механізації зварювання труб великого діаметру

Зварювання труб великого діаметру.

Складно обійтися без застосування елементів автоматизації при складанні трубопроводів великих діаметрів, циліндричних судин, великогабаритних ємностей і резервуарів. Механізація зварювання деталей великого діаметру кардинально покращує якість швів і зменшує витрати часу.

Підготовчі роботи для зварювання:

Обладнання HUAWEI даної категорії орієнтоване на підприємства малого та середнього бізнесу, які регулярно виконують однотипні зварювальні операції, і бажають підвищити виробіток, не збільшуючи чисельність персоналу.

Компанія Індустріальне обладнання надає технічну та гарантійну підтримку власникам промислових пристроїв і оснащення HUAWEI, у тому числі організовує весь цикл від замовлення до доставки засобів механізації до місця їх установлення.

  • Поставте запитання про можливості механізації зварювальної справи, і наш фахівець відповість або зв'яжеться з Вами
  • НАДІСЛАТИ ЗАПИТАННЯ