Про компанію "Індустріальне Обладнання" - представника зварювального обладнання Huawei, Jasic

Компанія «Індустріальне Обладнання» була заснована у 2014 році групою фахівців зварювального виробництва, що мають багаторічний досвід роботи з підприємствами різних галузей промисловості і виробниками зварювального устаткування.

Ми пропонуємо нашим клієнтам якісне обладнання для різання металу, обробки крайок зварних з'єднань і зварювання металоконструкцій, розроблене та виготовлене компанією HUAWEI WELDING & CUTTING MACHINES.

Вибір продукції цього виробника зварювального обладнання для пропозиції на українському ринку пов'язаний, перш за все, з високою якістю і оригінальною конструкцією портативних ріжучих і зварювальних пристроїв, пропонованих компанією HUAWEI WELDING. При цьому вартість такого обладнання цілком відповідає бюджетним можливостям більшості малих і середніх підприємств в Україні, які займаються виготовленням та монтажем металоконструкцій. Великий вибір модифікацій машин і устаткування, представлений в асортименті HUAWEI WELDING, забезпечує можливість найбільш повної оптимізації комплекту обладнання для кожного замовника, відповідно до його завданнь та фінансових можливостей.

Пропонуючи замовникам зварювальне обладнання виробництва компанії HUAWEI WELDING ми орієнтуємося на комплексний підхід до вирішення завдань з підготування зварних з'єднань і зварювання металоконструкцій. Великий досвід роботи на зварювальному ринку України і тісні зв'язки з виробниками зварювальної техніки і матеріалів в Україні та за кордоном, дозволяють нам формувати для наших клієнтів пакетні пропозиції, які включають в себе як обладнання, так і аксесуари, комплектуючі для зварювальної техніки і зварювальні матеріали.

Кожен наш клієнт завжди може розраховувати на професійний підхід до вирішення виробничої задачі, безкоштовні консультації з питань експлуатації зварювального устаткування і технологій зварювання, найбільш вигідні та оптимальні цінові пропозиції.

У нашій роботі ми орієнтуємося на впровадження найсучасніших технологій, процесів зварювання і пристроїв одного з кращих виробників зварювального обладнання, доступних для українських споживачів. Ми активно співпрацюємо з провідними науково-технічними організаціями в Україні, такими як Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона, Зварювальний факультет НТУУ КПІ, Товариство зварників України, міжнародними організаціями та компаніями. Тому ми завжди володіємо інформацією про сучасний стан ринку зварювальної техніки, об'єктивно оцінюємо можливості і якість різних зразків обладнання і матеріалів, пропонуємо нашим клієнтам оптимальне співвідношення ціни і якості при комплектації зварювального та заготівельного виробництва.

Ми завжди відкриті для співпраці, готові розглянути будь-які ваші побажання і пропозиції у сфері забезпечення зварювального виробництва.