Статьи и обзоры об оборудовании для механизации сварочных работ
Демонстрація можливостей зварювальної каретки HK - 5W Huawei.

Демонстрація застосування зварювальної каретки HK-5W Huawei.

Навесні 2020 року на підприємстві, що спеціалізується у виробництві крупно габаритних ємностей, була проведена демонстрація можливостей зварювальної каретки HK-5W Huawei.

Щоб наочно продемонструвати багатозадачність і характеристики моделі HK-5W, зварювання вели у напівавтоматичному режимі. Основним завданням ставилося проварювання довгих горизонтальних бічних стиків з використанням осцилятора.

Конструкція осцилятора у машині модифікації 5W озволяє дуже точно налаштувати коливання зварювального пальника, а саме частоту, амплітуду і затримку у крайніх точках. Точне регулювання перерахованих параметрів дозволяє виконувати зварювання довгого бічного шва і домогтися рівномірності розподілу наплавленого металу у вертикальній площині. У підсумку, зварювання горизонтального бокового стику пройшла без утворення напливів металу і без браку.

Такий спосіб механізації часто застосовується для зварювання поперечних швів при складанні або спорудженні резервуарів великого діаметра та інших конструкцій великих розмірів.

Каретка HK-5W крім осцилятора оснащена упорними роликовими напрямними, які дозволяють налаштувати рух машини строго уздовж виробу без рейкового шляху. Суворий рух за траєкторією досягається різницею вильоту напрямних, що призводить до того, що каретка під час руху "прагне притулитися" до стінки виробу. Таким чином забезпечується гарантоване позиціонування.

За підсумками демонстрації було зафіксовано, що застосування зварювальної каретки HK-5W надає можливість якісно зварювати у напівавтоматичному режимі довгомірні горизонтальні бічні стики. При цьому зводиться до мінімуму виникнення браку, пов'язаного з участю людини. Застосування малої механізації зварювання за допомогою пристроїв Huawei створює умови для скорочення чисельності персоналу і підвищення якості та обсягів робіт.

З питань застосування машин і пристосувань механізації зварювальних процесів звертайтеся до фахівців ТОВ «Індустріальне обладнання».

Демонстрація роботи пристроїв механізації зварювання для потенційних покупців проводиться безкоштовно на місці експлуатації.

Обладнання для механізації зварювальних робіт
ТОВ "Індустріальне обладнання"

 ✎ 
Дата останньої зміни: 09 07 2020
Huawei - автоматизация сварочных работ
© Developed by CommerceLab