Array ( [0] => pashha-ie-2019-arh ) Механізація зварювальних операцій
Статьи и обзоры об оборудовании для механизации сварочных работ
Про можливості механізації зварювальних процесів і підготовчих робіт.

Механізація зварювальних операцій.

Процес зварювання металів досить широко описаний з різним рівнем професіоналізму. Але слід зазначити, за будь-яким з описів можна зробити висновок про те, що зварювальні роботи буде складно провести, зовсім виключивши ручні операції. Адже для початку роботи заготовки, що зварюватимуть, треба очистити від іржі, залишків старої фарби, інших забруднень. Необхідно встановити деталі, що зварюються, так, щоб між ними був відповідний зазор. Залежно від типу і форми виробів для зварювання, останні досить часто потрібно закріпити струбцинами або іншими пристосуваннями. І тут «рукоприкладання» ніяк не уникнути, хіба що перейти у галузь повної автоматизації та роботизації.

Роботизація виробництв – справа дуже корисна і цікава, проте, фінансово витратна і довгострокова. Дві останні обставини абсолютно не прийнятні для підприємств малого та середнього бізнесу.

Для малих підприємств, що часто виконують зварювальні роботи, особливо якщо вони однотипні, може бути корисною мала механізація окремих операцій.

Вести безперервний зварювальний шов завдовжки 1 м і більше – складна і енерговитратна операція. Переміщення зварювального пристрою й зварювальника уздовж лінії з'єднання з постійною швидкістю і збереженням допустимої відстані 2 - 4 мм до місця шва, не завжди можливо. Прикладом може служити зварювання довгих металевих балок або облицьовування платформ металевими листами.

Процес виготовлення металевих балок

Облицьовування платформ метал. листами (промо ролик)

Механізація зварювального виробництва включає застосування пристроїв і механізмів, які переміщують зварювальний інструмент уздовж місця з'єднання із заданими швидкістю, кутом і амплітудою коливання виконавчого пристрою. До них відносять зварювальні каретки и трактори.

У разі застосування пристрою механізації зварювальник виконує установлення і початкове настроювання апарату. Як показує практика, впровадження механізації зварювальних операцій, зменшує відсоток браку, у середньому на 20 - 25%. Однозначно підвищується рентабельність робіт в тому числі:

  • поліпшується якість зварних з'єднань;
  • підвищується продуктивність;
  • зменшуються шкідливі впливи на зварювальника.

Механізація підготовчих операцій.

Крім механізації основних зварювальних процесів велике значення для якісного зварного з'єднання має механізація підготовчих операцій, таких як створення фасок, торцювання.

Наприклад, компактні напівавтоматичні пристрої для плазмового, газокисневого різання металів, обработки крайок зварних з'єднань, які розроблені і виготовлені компанією HUAWEI WELDING & CUTTING MACHINES, набагато скоротять час на підготовчі роботи типу:

HUAWEI є одним з провідних у Південно-Східній Азії виробників обладнання для механізації зварювальних операцій та виробничих процесів.

Каталог машин і устаткування, що пропоновані HUAWEI WELDING, створює умови механізації зварювання й оптимізації комплекту обладнання для більшості підприємств, відповідно до їх завдань і фінансових можливостей.

Обладнання для механізації зварювальних робіт
ТОВ “Індустріальне обладнання”

 ✎ 
Дата останньої зміни: 15 03 2020
Huawei - автоматизация сварочных работ
© Developed by CommerceLab