Array ( [0] => pashha-ie-2019-arh ) Доставка зварювального обладнання

Доставка зварювального устаткування

 • Організація доставки обладнання HUAWEI, JASIC.

  Доставка зварювального обладнання, придбаного через каталог сайту компанії «Індустріальне обладнання», буде організована з урахуванням:

  • Зручность отримання
   Зручності
   отримання;
  • Оптимальниі умови оплати;
   Оптимальних
   умов
   оплати;
  • Вимоги до упакування
   Вимог до
   упакування.

  При оформленні замовлення представник підприємства «Індустріальне обладнання» обов'язково поцікавиться, який з операторів служби доставки найбільш зручний покупцеві. А також з'ясує, яка з компаній може з оптимальними умовами доставити обладнання на місце, або номер конкретного відділення, найближчого до адреси доставки.

  Якщо буде потрібно, адміністрація компанії продавця може організувати перевезення придбаного зварювального обладнання через організацію, обрану покупцем.

  Вартість доставки розраховується індивідуально, і зокрема відповідно до тарифів перевізника, обраного за погодженням з покупцем і умовами придбання зварювального обладнання на сайті.

  Дізнайтеся про умови Гарантії – Повернення у менеджера

  Зв'яжіться з нашим офісом для уточнення умов доставки вибраного обладнання.

  Поставте запитання / відправте повідомлення
 • Варіанти транспортування

  «Індустріальне обладнання» співпрацює з кількома популярними компаніями, що пропонують послуги доставки, у тому числі:

  • Логотип перевізника Нова Пошта

   Нова Пошта

   Лідер логістичної галузі в Україні, з досвідом роботи понад 17 років. Мережа відділень Нової Пошти налічує понад 2400 відділень з оборотом близько 150 млн. пересилань за рік.

  • Логотип перевізника Ін Тайм

   Ін Тайм – українська логістична компанія заснована у 2002 р. У розпорядженні компанії знаходиться більше ніж 640 відділень, що охоплюють як найбільші міста країни, так і малі населені пункти.

  • Логотип перевізника Нічний Експрес

   Нічний Експрес

   Приватне підприємство "Нічний експрес" перевозить вантажі в Україні з 2001 року. Маючи мережу офісів у різних містах, компанія надає послуги з термінового доставляння дрібних і середніх вантажів у більш ніж 100 населених пунктів.

  • Логотип перевізника Delivery

   Компанія "Delivery" розпочала роботу в 2001 році. Перевізник спеціалізується на логістичних послугах для підприємців і корпоративного сектора. Загальна кількість складів компанії складає 300 при 1000 одиницях транспортних засобів.