Гарантійний ремонт і повернення зварювального устаткування

 • Гарантія на обладнання HUAWEI, JASIC.

  Усі товари, що придбані на сайті ТОВ «Індустріальне обладнання» www.i-e.com.ua, сертифіковані в Україні і забезпечуються гарантійним та сервісним обслуговуванням.

  Компанія, як офіційний дистриб'ютор обладнання для механізації і автоматизації зварювання HUAWEI, JASIC, надає гарантійне обслуговування на весь придбаний товар від 1 року до 3-х років. Паралельно ТОВ «Індустріальне обладнання» пропонує покупцям сервісне обслуговування на весь період експлуатації придбаного товару.

  Гарантійний термін на товар вказується у гарантійному талоні або паспорті.

  Гарантійний ремонт зварювального устаткування.

  Ремонт по гарантії здійснюється у відповідності з правилами, що затверджені у паспорті або гарантійному талоні на товар.

  Гарантійний ремонт пристроїв для механізації зварювання проводиться при виникненні несправності з вини виробника. При передаванні придбаних на сайті www.i-e.com.ua пристроїв і механізмів у сервісних центр для ремонту або обслуговування, обов'язкова наявність відповідного паспорта та гарантійного талона з позначкою про дату продажу, штампом та підписом представника продавця.

  Просимо звернути увагу!

  При відсутності вище перелічених документів зварювальне обладнання HUAWEI, JASIC не приймається для проходження гарантійного ремонту.

 • Повернення зварювального обладнання HUAWEI, JASIC.

  Покупець можете обміняти або повернути придбане на сайті www.i-e.com.ua ТОВ «Індустріальне обладнання» обладнання, протягом 14 днів із дня покупки. Це право на повернення надається відповідно до закону України про захист прав споживача.

  Умови повернення для зварювальних механізмів і пристроїв.

  Чтобы воспользоваться процедурой возврата сварочного оборудования, пожалуйста, убедитесь, что:

  • куплені пристрої не були пошкоджені і не мали слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. ін.;
  • придбаний товар справний і 100% працездатний;
  • пропонований до повернення товар (апарат, механізм, пристрій) повністю укомплектований і не порушена цілісність його упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування;
  • є в наявності чек про покупку зварювального пристрою / пристосування в ТОВ «Індустріальне обладнання» або інші документи, що підтверджують цю покупку;
  • може бути пред'явлений гарантійний талон і паспорт на придбаний товар, зі штампами або маркерами ТОВ «Індустріальне обладнання».

  Якщо пропоновані до повернення пристрої не працюють, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не були порушені.

 • Дізнатися про умови Гарантії – Повернення у менеджера

  Детальніше про умови Гарантії, Повернення, а також придбання пристроїв для механізації зварювальних робіт HUAWEI і JASIC можна дізнатися у фахівців компанії «Індустріальне обладнання».

  Написати листа по e-mail
 • Приклад цілісності упаковки і комплектації