Статьи и обзоры об оборудовании для механизации сварочных работ
Відкрита оновлена версія сайту про механізацію зварювальних робіт. Нові розділи каталогу. Нова система пошуку і блоки додаткової інформації для зручності користувачів.

Обновление сайта по устройствам механизации сварочных работ

Оновлення сайту про пристрої для зварювання Huawei і Jasic

Нововведення на сайті з приладами автоматизації зварювальних робіт у 2019.

У грудні 2019 року в каталозі відкрито новий розділ – «Зварювальне обладнання Jasic».

Jasic – розробник і виробник з Китаю зварювального устаткування чудової якості, яке має відмінні зварювальні характеристики, високу надійність і якість складання, а також ергономічність і привабливий дизайн.

Відвідувачі сайту можуть отримати детальну технічну інформацію та відповіді на запитання щодо представленого на сайті зварювального обладнання Jasic.

Переглянути всі рубрики зварювального обладнання Jasic ☛

Бажаємо вигідних покупок.

Модернізація ресурсу у 2018 році.

У серпні 2018 року компанія ТОВ «Індустріальне Обладнання» оновила сайт www.i-e.com.ua, що представляє обладнання для механізації та автоматизації зварювальних робіт, різання металу і труб.

Основними відмінностями нової версії сайту є:

 1. Наявність оновленої системи пошуку.

  Функціонал, що дозволяє здійснювати пошук пристроїв для зварювання, тепер доступний на кожній сторінці. Досить натиснути іконку «лупа», розташовану в шапці сайту, і у вікні, що відриється, ввести назву зварювального устаткування, яке цікавить, і запустити пошук.

  Результати пошуку будуть виведені в окремій сторінці браузера.

 2. Створено розділ «Новини та події».

  Після поновлення відвідувач може оперативно подивитися останні новини, акції або статті, що викладені на www.i-e.com.ua. Для цього в основному (верхньому) меню сайту створений пункт "Новини".

 3. Додаткова інформація про товар.

  З моменту поновлення інтернет ресурсу, будь-яка одиниця устаткування для автоматизації зварювальних робіт буде містити поля: артикул, наявність, вага.

 4. Додані блоки про схожі і супутні товари

  Для сторінок, що представляють інформацію безпосередньо щодо окремих пристроїв автоматизації зварювання і різання, створений блок з переліком апаратів схожого призначення і блок з супутніми товарами і пристроями.

Наявність вище перерахованих нововведень дозволить користувачеві швидше знаходити обладнання і пристрої, що цікавлять, і отримувати більш розширену інформацію при мінімальних зусиллях.

Знаходьте необхідні пристрої і механізми для зварювання, і відправляйте заявки прямо зі сторінок товарів.

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся у «Відділ продажів» ТОВ «Індустріальне Обладнання», і наш представник обов'язково Вам відповість на поставлене запитання.

Обладнання для механізації зварювальних робіт
ТОВ "Індустріальне обладнання

 ✎ 
Дата останньої зміни: 21 02 2020 р.
Huawei - автоматизация сварочных работ
© Developed by CommerceLab